Адміністрація ДНЗ №12 “Олімпійський”

Завідувач

Мірошниченко Валентина Олександрівна

Спеціальність: Організатор дошкільного виховання, вихователь.

Рік закінчення університету: 2001 рік.

Коротка трудова діяльність: трудовий стаж розпочала з 1982 року на посаді вихователя дитячого садка. В 2001 році з відзнакою закінчила Глухівський національний педагогічний університет ім. О.Довженка та працювала вихователем-методистом ДНЗ №74 «Олімпійський» .З 1.02.2008 року обіймає посаду завідувача дитячого садка №12 «Олімпійський».

Мірошниченко Валентина Олександрівна, завідувач Сумським дошкільним навчальним закладом (ясла-садок) №12 «Олімпійський». Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, має педагогічне звання «вихователь-методист». Валентина Олександрівна – цілеспрямований, творчий, талановитий керівник, справжній професіонал своєї справи. Вона вміє згуртовувати і вести за собою колектив однодумців. Людина сильної волі з прогресивними якостями сучасного менеджера дошкільної освіти. Свою управлінську діяльність Валентина Олександрівна спрямовує на модернізацію освітньо-виховного процесу, створення сприятливих умов для всебічного розвитку дітей, зміцнення кадрового потенціалу, матеріально-технічної бази дошкільного закладу через тісну співпрацю з батьківським колективом, громадськими установами, освітніми закладами міста. Діяльність педагога позначена вагомими здобутками і досягненнями дошкільного закладу, серед яких створення освітньо-виховних програм, перемоги у виставках і конкурсах, проведення міських і обласних методичних заходів.

Вихователь-методист, спеціаліст

Мірошниченко Юлія Варданівна

Юлія Варданівна комунікабельна, ерудована та творча людина, здатна розв’язувати освітні завдання, створювати умови для педагогічної творчості. Пріоритетом її професійної діяльності є впровадження особистісно орієнтованої моделі розвитку і навчання дошкільників. Багата на ідеї та задуми, Юлія Варданівна спрямовує педагогічний колектив на інноваційну діяльність, впровадження нових методик і технологій, що сприяють підвищенню фахової майстерності педагогів, якості освітньо-виховного процесу. Прагне та досягає успіхів і перемог педагогічного колективу в різних методичних заходах.

Заступник завідувача з господарства

Жижа Наталія Василівна

Організовує злагоджену роботу обслуговуючого персоналу, здійснює контроль за технічним та санітарно-гігієнічним станом приміщень відповідно до норм і правил безпеки життєдіяльності. Організовує і контролює роботу обслуговуючого персоналу, веде облік робочого часу даної категорії працівників. Наталія Василівна вміло керує роботою з благоустрою, озеленення й прибирання території ДНЗ.

Сестри медичні старші:

Мамонова Людмила Григорівна – сестра медична старша.

Людмила Григорівна здійснює лікувально-профілактичні заходи, контроль за станом здоров’я, фізичним розвитком дітей, організацією фізичного виховання, загартуванням, дотриманням санітарно-гігієнічних норм, режимом та якістю харчування.

Овсієнко Марія Сергіївна – сестра медична старша.

Марія Сергіївна здійснює контроль за станом здоров’я, фізичним розвитком дітей, організацією фізичного виховання, загартуванням, дотриманням санітарно-гігієнічних норм, режимом та якістю харчування.

Руденко Ольга Михайлівна – діловод.

Ольга Михайлівна забезпечує контроль за наявністю і рухом майна, використанням фінансових і матеріальних ресурсів відповідно до затверджених нормативів і кошторисів.

Адаменко Ольга Василівна – бухгалтер.

Ольга Василівна забезпечує повне та достовірне відображення інформації про господарські операції і результати діяльності, необхідної для оперативного управління бюджетними призначеннями та фінансовими і матеріальними ресурсами. На підставі даних бухгалтерського обліку складає фінансову та бюджетну звітність, а також державну статистичну в порядку, встановленому законодавством.

Найда Ольга  Миколаївна – бухгалтер.