Адміністрація ДНЗ №12 “Олімпійський”

Завідувач

Мірошниченко Валентина Олександрівна

Спеціальність: Організатор дошкільного виховання, вихователь.

Рік закінчення університету: 2001 рік.

Коротка трудова діяльність: трудовий стаж розпочала з 1982 року на посаді вихователя дитячого садка. В 2001 році з відзнакою закінчила Глухівський національний педагогічний університет ім. О.Довженка та працювала вихователем-методистом ДНЗ №74 «Олімпійський» .З 1.02.2008 року обіймає посаду завідувача дитячого садка №12 «Олімпійський».

Мірошниченко Валентина Олександрівна, завідувач Сумським дошкільним навчальним закладом (ясла-садок) №12 «Олімпійський». Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, має педагогічне звання «вихователь-методист». Валентина Олександрівна – цілеспрямований, творчий, талановитий керівник, справжній професіонал своєї справи. Вона вміє згуртовувати і вести за собою колектив однодумців. Людина сильної волі з прогресивними якостями сучасного менеджера дошкільної освіти. Свою управлінську діяльність Валентина Олександрівна спрямовує на модернізацію освітньо-виховного процесу, створення сприятливих умов для всебічного розвитку дітей, зміцнення кадрового потенціалу, матеріально-технічної бази дошкільного закладу через тісну співпрацю з батьківським колективом, громадськими установами, освітніми закладами міста. Діяльність педагога позначена вагомими здобутками і досягненнями дошкільного закладу, серед яких створення освітньо-виховних програм, перемоги у виставках і конкурсах, проведення міських і обласних методичних заходів.

Вихователь-методист, спеціаліст

Мірошниченко Юлія Варданівна

Юлія Варданівна комунікабельна, ерудована та творча людина, здатна розв’язувати освітні завдання, створювати умови для педагогічної творчості. Пріоритетом її професійної діяльності є впровадження особистісно орієнтованої моделі розвитку і навчання дошкільників. Багата на ідеї та задуми, Юлія Варданівна спрямовує педагогічний колектив на інноваційну діяльність, впровадження нових методик і технологій, що сприяють підвищенню фахової майстерності педагогів, якості освітньо-виховного процесу. Прагне та досягає успіхів і перемог педагогічного колективу в різних методичних заходах.


Заступник завідувача з господарства

Жижа Наталія Василівна

Організовує злагоджену роботу обслуговуючого персоналу, здійснює контроль за технічним та санітарно-гігієнічним станом приміщень відповідно до норм і правил безпеки життєдіяльності. Організовує і контролює роботу обслуговуючого персоналу, веде облік робочого часу даної категорії працівників. Наталія Василівна вміло керує роботою з благоустрою, озеленення й прибирання території ДНЗ.