Наша історія

В оточенні струнких тополь і гамірливих дев’ятиповерхових будинків розташований дошкільний навчальний заклад «Олімпійський», який налічує вже понад тридцяти п’ятирічну історію.

Наш дошкільний заклад – це чудові, розумні, гомінкі діти, кваліфіковані педагоги, турботливі помічники вихователів, працелюбний обслуговуючий персонал. Візитною карткою «Олімпійського» є любов до дітей, відвертість і гостинність, багаторічний досвід у царині дошкільної освіти, високий професіоналізм працівників.

Становлення дошкільного закладу – це роки щоденної копіткої праці, турбот, моменти хвилювання й тривоги, радості та гордості за своїх педагогів і вихованців. Історія  розвитку дитячого садка багата й цікава на події та долі, історія, до якої кожен керівник, кожен співпрацівник зробили значний внесок.