fbpx

Відгуки

Шановні батьки!

Дитячий садок №12 “Олімпійський” докладає максимум зусиль, щоб постійно самовдосконалюватись та підвищувати якість виховного процесу. Ми не просто виправдовуємо Ваші очікування – ми їх перевершуємо.

Щоб ми ніколи не зійшли з цього шляху, будемо вдячні за стислу оцінку нашої діяльності, а також за будь-які думки або пропозиції щодо нашого подальшого вдосконалення.

Заздалегідь щиро Вам вдячні!

Заповніть форму та поділіться з нами своїми враженнями:

 

55 коментарів

 1. Мама Рєната сказав:

  Дуже дякую за вашу працю. Синок охоче ходить в садочок, вихователь Юлія Вікторівна Шевельова НАЙКРАЩА!!! Цілком спокійна за свою дитину. Задоволена цим дитячим садочком на всі 100 і дуже вдячна!!!

 2. Вдячні батьки старшої групи "А" сказав:

  Наступил знаменательный день – первый в жизни выпускной! Скоро наши детки сменят игрушки на книжки, тетради, ручки и линейки. Очень грустно расставаться с беззаботным детством. Здесь, в детском саду, их все любят, здесь воспитатели Алла Владимировна и Елена Николаевна и помощник воспитателя Наталья Николаевна, музыкальный руководитель Татьяна Борисовна вложили в них свою любовь, научили петь, плясать, рассказывать стихи, дружить и проявлять характер. Спасибо им за это.
  Пусть и радостны, и грустны моменты расставания, но всё же время не стоит на месте, детям пора продолжать свой путь и стремиться к чему-то новому. Спасибо за чудесное воспитание детей, за первые и важные знания, за интересные и яркие увлечения. Желаем вам долгих лет успешной деятельности, замечательных деток и большого счастья в каждом дне.
  Тяжелый труд — руководить любым учреждением: школой, институтом или фабрикой. Но тяжелее всего иметь в распоряжении детский сад. Спасибо администрации садика, в лице заведующей Валентины Александровны и методиста Юлии Вардановны за то, что в вашем трудовом коллективе каждый, будь-то воспитатель, няня или повар, дарит любому ребенку частичку своей души. Желаем процветания вашему саду! Пусть всегда будет полна здоровья чаша, дом будет согрет семейным теплом и уютом, а свет вашей душевной доброты горит всё ярче.
  С благодарностью родители и теперь уже выпускники старшей группы А «Ластовьята».

 3. Вдячні батьки сказав:

  Шановні працівники Олімпійського, вітаємо вас із професійним святом – Всеукраїнським Днем дошкілля. Професія працівника дошкільної освіти вимагає глибокої самовіддачі, значного терпіння та нескінченної любові до своєї справи. Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою, а обличчя освітлені посмішками. Цими чудовими якостями Ви ділитесь із своїми вихованцями. Вам вони вірять, Вас вони люблять і шанують. Тож нехай доля сторицею віддячить вам за невтомну працю незмінною прихильністю. Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, натхнення, любові, здійснення мрій та сподівань!!!

 4. Батьки групи сказав:

  Хочу подякувати педагогам які виховують мою дитину, а саме вихователям Марина Геннадіївна, Юлія Миколаївна та помічників вихователів Юлія Василівна, Валентина Юріївна, за важку працю,за те що вони люблять кожну дитину як свою. Моя донечка залюбки ходить в цю группу. Я рада ,що такі педагоги працюють в нашому садочку….
  І на майбутнє мені б не хотілося щоб в нашій в группі були не приємні ситуації…
  “И как говорил кот Леопольд – ребята давайте жить дружно!!!”

 5. Yana сказав:

  Хотiлося б сказати”дякую” найкращому муз керiвнику Нiнi Iванiвнi за чуйне серце i повану до малят, радуйте нас ще не один рiк, всього Вам найкращого!

 6. Виктория сказав:

  Огромное спасибо всему коллективу садика, а особенно любимой Юлии Викторовне, нашей “маме”,за ее любовь, доброту и ласку ко всем детям, уже второй год она наша самая лучшая воспитательница, ребенок приходит домой только с положительными эмоциями. Отдельная благодарность поварам – меню просто замечательное!Всегда всем рассказываю что в нашем садике очень вкусно готовят. Желаю дальнейшего процветания и профессиональных успехов всему пед коллективу!!!

 7. Благодарная мама сказав:

  Хочется выразить огромную благодарность музыкальному руководителю Марине Николаевне за чудесный праздник для детей и мам! Остались очень довольны. Ждем новых веселых утренников!

 8. Ляшенко сказав:

  В целом садиком я очень довольна , воспитатели отдаются своему делу 100 % , постоянно с детьми занимаются . Внимательные , ребенка без шапки или шарфа на улицу точно не выпустят ! Что не мало важно ,а еще хочу добавить ,что воспитатели действительно любят свою работу и стараются для наших деток .

 9. Батьки логопедичної "А" групи сказав:

  Велике ДЯКУЮ!Нашим любим вихователям логопедичної “А” групи, а саме Світлані Юріївні,Любов Петрівні та логопеду Марині Ігорівні.Ви найкращі вихователі. Ви вкладаєте в наших дітей всі свої сили та всю свою душу)Це дуже приємно, нам як батькам!Дуже сумно від того, що ми останні місяці знаходимося в дитячому садочку і зовсім скоро підемо до школи, але завжди будемо пам’ятати вашу доброту та відданість нашим дітям!І взагалі велике дякуємо всім педагогам дитячого садочку за вашу працю,а Валентині Олександрівні за любов до садочка, за велике терпіння, порядок та організованість, ми батьки це дуже цінуємо!

 10. Крістіна Мірошник сказав:

  З нагоди Дня відкритих дверей, сьогодні відвідали садочок не як завжди, поспіхом, а зайшли у гості до казки, у яку потрапляють наші малята щодня. Ізсередини спостерігали за майстерністю і чуйністю, з якими Вихователі, вкладають фундаментальні знання у нашу пізнавальну малечу. Окремо хочеться виділити Васильченко Тетяну Володимирівну – Вихователя, який робить атмосферу у групі домашньою і теплою. Моя дитина без сліз, із великим задоволенням і неймовірним захопленням іде до садочку. А інколи навіть хоче ще трошки лишитися, коли її забирають додому. Сьогодні ж нас запросили на музичний сюрприз. Це було більш, ніж емоційно. До того ж була організована співпраця і розмови з батьками, що поєднало нас, дорослих, і дітлахів хоч на певну мить, але без вікового розподілу.
  Ще одним приємним відкриттям стало використання степ аеробіки у роботі інструктора з фізичного виховання Жуковської Анни Петрівни. Вона, на мою особисту думку, також, варта окремого визнання. Водночас поєднання дисципліни і доброти – уособлення саме того спортивного духу і закалки, разом з жіночністю і повною віддачею своїй роботі. Дітлахи були максимально залучені, батьки задоволені, а садочок був наповнений радісними відгуками.
  Емоції ще й досі не залишають мене. Вдячність садочку безмежна. Педагогічний колектив, безпека дітей, навчально-виховний заклад – все на висоті. Очевидно, що і директор знаходиться саме на своєму місці.

  • Жуковська Анна сказав:

   щиро дякуємо за теплі слова, приємно рухатися вперед з людьми які допомагають і пітримують вихователів та працівників закладу, батьками які цілком і повністю проживають кожний момент своєї дитини, працювати з Вами одне задоволення!))

 11. Сагун Ольга сказав:

  Доброго дня, хотіла би висловити подяку за відкриття в садочку спеціальної групи (ЗПР) “Дзвіночки” , за працю вихователів Гула Аліни Володимирівни, Галаган Тетяни Миколаївни та дефектолога Марини Сергіївни. Діти ходять з задоволенням, мають великі успіхи в розвитку мовлення і загальному розвитку.

  • Гула Аліна сказав:

   Хочемо виразити вам глибоку вдячність за проявлений інтерес до життя групи, за добре виховання своєї дитини. Дякуємо вам за чуйність, будемо раді розвитку нашої співпраці і взаєморозумінню!

 12. Гула Аліна сказав:

  Хочемо виразити вам глибоку вдячність за проявлений інтерес до життя групи, за добре виховання своєї дитини. Дякуємо вам за чуйність, будемо раді розвитку нашої співпраці і взаєморозумінню!

 13. Мама Алина сказав:

  Большое спасибо воспитателям Лилии Петровне и Яне Игоревне за работу с детками! Я очень довольна, мой ребёнок с большим удовольствием ходит в садик. Вы большие молодцы! Легкой работы Вам и хороших деток)) Мы очень Вам благодарны!!!

 14. родители мл. группы сказав:

  Спасибо Мирошниченко В. А. за прекрасный садик, за отличных воспитателей, да и за сам садик. Садик великолепный, всё новое, да и есть воспитатели молодые но опытные. С воспитателями приятно общаться всегда помогут или подскажут.Всем советую этот садик он просто супер!!!! с ув. родители младшей группы)))

 15. Нелличка)* сказав:

  Хочу сказати величезне ДЯКУЮ, вихователям группи “Мультяшки” , за неймовірний вклад в розвиток наших діток, вклад ніжної любові, закладення впевненності в собі.
  Для нас надзвичайно важливо є те, що ми, батьки, повністю довіряємо Вам, наші найцінніші скарби- наших діток і можемо не хвилюватися, залишаючи наших дітей у Ваших найкращих руках!

 16. мамочка Аня сказав:

  Шановні наші Лілія Петрівна і Яна Ігорівна хочемо вкотре подякувати Вам за роботу. Кожного разу, забираючи дитину із садочка, не припиняємо дивуватися, як наші діти змінюються, розумнішають, стають добріше та ввічливіше завдяки вашій турботі, наполегливій праці. Ваші заняття завжди цікаві та різнопланові.
  Дякуємо за ваше терпіння, толерантне ставлення до батьків та мамину любов до наших дітей!!!

 17. Аленка сказав:

  Хочу выразить благодарность Всему коллективу садика и в частности заведующей Валентине Александровне и методисту Юлии Вардановне за хороший пример для молодых коллег! Вы умеете работать на результат! Так держать!!! Удачи в Вашем нелегком труде!

 18. Кірічок Наталія сказав:

  Хочу подякувати вихователя середньої Б гр.,Юлію Вікторівну,за свято Осені.Яке відбулося 31.10.Велике Вам дякую, за проведену вами величезну працю у підготуванні такого чудового свята. Ми отримали дуже велике задоволення. Так тримати! Окремо хочу подякувати музичному керівнику. За чуйність та доброзичливість, терпіння та увагу до наших діток. Всього вам найкращого!

 19. Виктория сказав:

  Очень благодарна воспитателям ясельной группы “Гномики” Марине Генадьевне,и Юлии Николаевне.Сынок очень быстро адаптировался,и ходит в садик с удовольствием.Каждый день приходит домой на позитивных эмоциях.Спасибо вам за вашу доброту,ответственность,и терпения.

 20. Елена сказав:

  Хочу сказати величезне ДЯКУЮ нашим дорогим вихователям, групи “Гномикі”,Марині Генадіївні та Юлії Миколаївні за їхню працю,турботу і доброту!Дякуємо вам за прекрасну організацію свят, це оригінально,цікаво,і завжди позитивні емоції. І бажаємо Вам творчого натхнення і надалі. Ви молодці!!!

 21. Елена сказав:

  Хочу сказати величезне ДЯКУЮ нашим дорогим вихователям Марині Генадіївні та Юлії Миколаївні за їхню працю,турботу і доброту!Дякуємо вам за прекрасну організацію свят, це оригінально,цікаво,і завжди позитивні емоції. І бажаємо Вам творчого натхнення і надалі. Ви молодці!!!

 22. Елена сказав:

  Хочу сказати величезне ДЯКУЮ нашим дорогим вихователям Марині Генадіївні та Юлії Миколаївні за їхню працю,турботу і доброту!Дякуємо вам за прекрасну організацію свят, це оригінально,цікаво,і завжди позитивні емоції. І бажаємо Вам творчого натхнення і надалі. Ви молодці!!!

 23. Елена сказав:

  Хочу сказати величезне ДЯКУЮ нашим дорогим вихователям Юлії Миколаївні та Марині Генадіївні за їхню працю,турботу і доброту!Дякуємо вам за прекрасну організацію свят, це оригінально,цікаво,і завжди позитивні емоції. І бажаємо Вам творчого натхнення і надалі. Ви молодці!!!

 24. Мама Максимки сказав:

  Хочу подякувати нашим любим вихователям групи «Пізнайки» – справжнім професіоналам своєї справи: Бабич Світлані Юріївні, Кривошап Любові Петрівні, Наумець Дар’ї Ігорівні, Лук’яновій Марині Володимирівні за дуже тепле та приязне свято присвячене мамам та бабусям. Хоча вже минуло більше тижня, але враження залишаються досить яскравими до сьогодні.
  Свято проходило в групі якось по-домашньому, весело та комфортно. Дітки дуже чудово розказували віршики, танцювали, співали пісеньки та розказували гуморески. А після «концерту» діти подарували нам квіточки чорнобривців у горщиках, які заздалегідь посадили та плекали над ними, що вразило нас до сліз. Адже, відправляючи кожного дня свою дитину до садочка, ми і не підозрювали, що вихователі, разом з нашими дітьми, вже заздалегідь готували приємний сюрприз мамам.
  Але на цьому свято ще не скінчилося. І нас чекав вже «смачний» сюрприз. Наші дорогі вихователі, під керівництвом кухаря Тетяни Миколаївни, ще пригостили усіх мам смачними бюргерами, які зробили та подавали кожній мамі чи бабусі наші діти.
  Спасибі НАШИМ ВИХОВАТЕЛЯМ за отримане задоволення, неймовірні та яскраві емоції та чудовий настрій !!!!
  Ми щиро вдячні вам за вашу за працю, за те, що ВИ у нас є. Наснаги вам, міцних нервів, слухняних дітей, здоров’ячка, вдячних батьків та Божої ласки!
  З нетерпінням чекаємо наступних святкових зустрічей!
  З повагою батьківський комітет групи “Пізнайки”.

 25. Мама Матвєя сказав:

  Велике дякую за запрошення на відкрите заняття до групи “Гномики”.Було дуже цікаво та захопливо спостерігати як наші дітки розвиваються в ігровій формі занять.Дякую що піклуєтесь ,та допомагаєте нашим діткам розвиватися такими цікавими методами.

 26. Батьки випускників логопедичних груп сказав:

  Слова подяки від батьків логопедичних А, Б груп
  Ми хочемо сказати величезне спасибі за ваше піклування про наших дітей! Скільки добра, терпіння, любові було вкладено в наших малят, щоб вони, тепер такі красиві, розумні і виховані виступали перед нами. А пам’ятаєте, якими гамірливими, непосидючими, різними вони прийшли до садочка. Подяка вам за ту працю, яка зробила з розрізненого дитячого натовпу дружній колектив!
  Дорогі вихователі (Любов Петрівно, Світлано Юріївно, Дар’я Ігорівно, Аліно Володимирівно і Тетяно Миколаївно)! Ми дякуємо вам за те, що на якийсь час ви стали нашим діткам мамами – добрими, але суворими, розуміючими, але вимогливими. Ви справжні педагоги, здатні розвинути талант у кожного вихованця!
  Дорогі наші логопеди! Ірина Вадимівно, Марина Ігорівно і Марина Сергіївно! Дякуємо вам за гарне дитяче мовлення, вміння розповідати казки, вірші, висловлювати свої думки. Нашим дітям це стане в нагоді, адже вони – майбутні школярі!
  Дорогі наші помічники вихователів (Тетяно Миколаївно і Валентино Дмитрівно)! Ви кожен день слідкували не тільки за чистотою в групі, але і за тим, щоб дітям було безпечно, затишно і комфортно. Ви приносили смачну їжу, дбали про те, щоб діти були доглянутими. Дякуємо вам.
  Дорогі музкерівник Марино Миколаївно і фізкерівник Анна Петрівно! Любов наших діток до співу і танців, до руху та спорту – ваша заслуга! Ми пам’ятаємо кожне свято і кожне змагання, створене спеціально для діток! Величезне спасибі за роботу!
  Дорогі наші кухарі! Повноцінне харчування дітей – ваші старання! Радіємо, що кожного дня в дитячому садку діти були нагодовані смачними стравами! Тепер замість сосисок і пельменів удома вони просять котлетки «як у садку». Величезне спасибі вам.
  Дорога адміністрація (завідуюча Валентина Олександрівно, методист Юлія Варданівно. Ви рік за роком піклувалися про весь садок і кожну дитину: оснащення кожної групи, створення приємної робочої атмосфери в колективі, злагодженості в роботі всіх працівників. І при цьому ви кожну дитину знаєте особисто, і вони люблять вас! Велика подяка за чуйне ставлення та материнське серце!
  Дякуємо тобі, садочку, за радісних дітей, кожну яскраву дитячу витівку, строгість в міру і за доброту. За кожну посмішку, подаровану дитині. Ми впевнені, що наші діти запам’ятають дитячий садок як світле містечко дитинства. Де смачно годують, грають і співають, Де ролі лис і ведмедиків грають, Де поруч сидів на горщику їх перший друг, Де раптом промайнуло щасливе дитинство. Але воно було яскравим, відкритим і простим, І багато нових знань їм подарував саме «Олімпійський”.
  За це вам спасибі від серця, від душі. Всі скажемо: Спасибі!), і наші малюки (всі діти хором: Спасибі!

  • webmaster сказав:

   Дякуємо за ваших прекрасних діток! Хай життєвий шлях буде щасливим а люди на ньому добрі та щирі, бажаємо успіхів та великих звершень.

 27. Мама Насти Святашовой ,,Гномики,, сказав:

  Хочу поблагодарить наших любимых воспитателей Юлию Николаевну , Марину Геннадьевну, помошника воспитателей Юлию Васильевну! Спасибо Вам за то что Вы каждый день заменяли родителей в их отсутствие, воспитывали наших деток, любили их, проводили весело с ними время, давали что то новое в их жизни, волновались за их здоровье. Спасибо за то что Вы были первыми в их жизни, за то что мы спокойно отдавали своих детей,потому что мы Вам ДОВЕРЯЛИ, Вы подарили им хорошие эмоции и впечетления о садике, дети очень скучают по Вам). Мы Вас очень любим. Желаю Вам оставаться дальше такими же добрыми и заботливыми воспитателями. Бывшая группа Гномики.

 28. Олеся сказав:

  Хочу подякувати вихователям группи “Гномики” за ВСЕ, за їхню працю,турботу і доброту!Дякуємо Вам за прекрасну організацію до дня дверей “Секрети здорового харчування”, це оригінально,цікаво,і завжди позитивні емоції. І бажаємо Вам творчого натхнення і надалі.

 29. Олександр сказав:

  Щиро дякую всьому колективу дитсадка «Олімпійський» за непросту працю, неймовірне терпіння та любов до дітей! Окремо хотів би подякувати Мантуліній Олені Віталіївні, яка не тільки закохала в себе діточок і зробила похід до садочку справжнім святом, але й в період карантину щодня спілкується с батьками і дітками, пропонує цікаві ігри та вправи, які розважають малечу та розвивають їхні здібності, дає різноманітні творчі завдання та перевіряє їх виконання. Тому навіть на карантині, не маючи змоги зустрітись с дітками у стінах садка, Олена Віталіївна не втрачає з ними зв’язок, за що всі батьки групи «Бджілки» їй дуже вдячні!

 30. Вдячні батьки групи "Крихітки" сказав:

  Хочемо подякувати колективу ДНЗ “Олімпійський”. Що не залишають наших діток без уваги навіть, коли наші дітки знаходяться вдома на карантині. Дають нам матеріал підібраний вдало.
  Коли в батьків вже не має фантазії, чим же зайняти дитину сьогодні… І тут приходять нам на поміч наші вихователі.
  Проводять заняття онлайн…
  Дають змістовні і доступні заняття, які дуже цікаві діткам. З зацікавленістю дивляться матеріали і намагаються виконати з точністю їх ( співають пісень, танцюють, вчать віршики). І все це в ігровій формі.
  Дякуємо Вам за це…

 31. Микола сказав:

  Дорогі наші вихователі Марина Геннадіївна, Юлія Миколаївна та помічник вихователя Юлія Василівна. Ви люблячі, терпеливо, добрі і милі, висловлюємо Вам велику вдячність за Вашу працю, за Вашу турботу. Дякуємо Вам за порозуміння в будь-який час, за допомогу, і за Вашу старанність. Ви робите велику справу, допомагаєте батькам виховувати та ростити дітей, Велике Вам Дякую! Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, сили і удачі.
  Батьки вихованців групи Гномики!

 32. Наталія сказав:

  Велику вдячність хочемо висловити нашим вихователям групи раннього віку Гномики за те що на час карантину НЕ ЗАБУВАЛИ про наших діток та нас батьків, за те що надавали нам різні, нові, цікаві та захопливі ігри та заняття для наших діток. Ми дуже задоволені та дуже вдячні за Вашу нелегку працю. Здоров’я Вам, сили, терпіння! Наші дітки Вас дуже люблять і сумують за Вами!

 33. Наталія сказав:

  Велику вдячність хочемо висловити нашим вихователям групи раннього віку Гномики за те що на час карантину НЕ ЗАБУВАЛИ про наших діток та нас батьків, за те що надавали нам різні, нові, цікаві та захопливі ігри та заняття для наших діток. Ми дуже задоволені Вашою роботою та дуже вдячні за Вашу нелегку працю. Навчання дистанційно на час карантину пройшло на досить високому рівні (5+)для дітей нашої групи. Здоров’я Вам, сили, терпіння! Наші дітки Вас дуже люблять і сумують за Вами!

 34. Ирина сказав:

  Жодного разу не пошкодували, що вибрали для сина цей чудовий дитячий садок!Це мабуть один з небагатьох державних садочків, що може впевнено конкурувати з приватними. Він затишний і “домашній” не тільки за розмірами, але в першу чергу за атмосферою, яку створює для діток колектив садочку.
  “Просто вона працює чарівницею…” – так без перебільшення можна сказати про завідувача ЗДО № 12 «Олімпійський» Валентина Олександрівна Мірошниченко, яка вміє захопити та повести за собою і великий колектив дитячого садка, і родину дошкільнят та їх батьків. Керівник закладу постійно дбає про зміцнення матеріальної бази, в закладі створила згуртований, працьовитий, сильний колектив. Так, тримати! З повагою батьки групи раннього віку ГНОМИКИ!!!

 35. Вдячні батьки сказав:

  Які чудові люди та великі професіонали наші вихователі та їх помічники, які закохані у свою справу педагоги з фізичного та музичного виховання. Наша донечка дуже любить свій дитячий садок, бо у ньому цікаво, затишно, красиво і дуже по-домашньому тепло від щирих обіймів кожного ранку при зустрічі та на святкових концертах у старшій групі , коли батьки не можуть стримати сліз від радості та гордості за своїх дітей, які так непомітно стали вже майже школярам))). Дякуємо ВСІМ ВАМ, невтомні трударі, хранителі дитячих душ та благословенні у своїй любові до тендітних дитячих сердець наших діточок. Хай вам Бог дає здоров”я, сил, наснаги та набагато-багато років доброго серця та сильної волі, щоб усі діти виходили з ваших чарівних рук найціннішими алмазами – яскравими особистостями з твердим характером! Низький ВАМ уклін – весь педагогічний колектив!!! Рік промайнув непомітно адже був насиченим різноманітними формами роботи з дітьми та батьками. Заслухавши звіт керівника який проходив онлайн) Мірошниченко Валентини Олександрівни можна твердо заявити що робота закладу організована та проведена на високому рівні, щиро дякуємо за великий вклад у майбутнє наших дітей. З повагою вдячні батьки!

 36. Батьки середньої групи АБВГДЕйки сказав:

  Звіт керівника Мірошниченко Валентини Олександрівни засвідчив про високий рівень роботи закладу як методичної так і господарської частини. Щиро дякуємо всім хто був долучений до виховання наших дітей, цінуємо вашу працю та щиро дякуємо!

 37. Батьки старшої групи Мрійники сказав:

  Жодного разу не пошкодували, що вибрали для донечки цей чудовий дитячий садок!Це мабуть один з небагатьох державних садочків, що може впевнено конкурувати з приватними. Він затишний і “домашній” не тільки за розмірами, але в першу чергу за атмосферою, яку створює для діток колектив садочку. Вихователі та спеціалісти проводять цікаві та змістовні заняття, на яких наші малюки пізнають світ, навчаються спілкуванню, відповідальності, чуйності, а також рахувати, читати, розмовляти, малювати, ліпити, тощо. А ще діти під керівництвом вихователів влаштовують для себе та батьків чудові різноманітні свята. І, як виявляється, їжа в садочку смачніша за домашню. Дякуємо усім за зусилля! Хай Ваша праця, любов, терпіння і доброта до наших діток повертається до вас. Ви найкращі!!! Звіт директора закладу засвідчив про високий рівень роботи всіх учасників освітньої та господаської дяльності.

 38. Батьки середньої групи "Перлинки" сказав:

  Дякуємо за чудову роботу всьому колективу ЗДО “Олімпійський”. Моя дитина відвідує даний садок, і як мама хочу сказати, що повністю впевнена ,що моя дитина цілий день під гарним наглядом і в добрих руках. У садочку працюють дуже привітні і добрі люди, які справді люблять дітей і свою роботу. Я ні разу не пошкодувала про вибір даного навчального закладу, де дітки всесторонньо розвиваються. ЦІлий рік ми працювали за чудовою програмою, із превеликим задоволенням ходили до наших малят на заняття та готували разом смачні страви, гралися та весело проводили час у дружній атмосфері. Моя донечка завжди із радістю прямує до садочку. Особливо хочеться відзначити роботу вихователя Олени Андріївни під час карантину, яка не тільки знаходила цікавий матеріал для малят, але і записувала відео цікавих та пізнавальних занять, дітки з задоволенням дивилися їх та робили цікаві аплікації та гарні малюнки. Дякую Вам від щирого серця!
  Звіт керівника закладу свідчить, що робота в садочку проходить, дійсно, на високому рівні. Дякуємо Вам за Вашу працю!

 39. Надія Швець сказав:

  Дорогі наші вихователі! Хочу висловити вам свою подяку за вірну і нелегку працю, за доброту і чуйність, за розуміння та індивідуальний підхід до кожної дитини, за добре виховання, за цікаві захоплення та чудові ігри. За все те добре і світле, що вкладали в наших дітей. Хочу побажати вам терпіння, здоров’я щоб виховати ще не одне покоління, щоб ваші серця ніколи не втомлювалися від роботи і турботи про дітей.
  Ми йдемо до першого класу, і я впевнена що у нас будуть такі ж гарні, чуйні, професійні педагоги (вчителі), які були в садочку. Дякую.

  • webmaster сказав:

   Бажаємо вам успіхів у навчанні, впертості у досягненні найкращих результатів, Божого благословіння на добрі справи і хай вдаються усі стреміння!

 40. Батьки ясельної групи "Гномики" сказав:

  Дорогі наші вихователі ясельної групи “Гномики” – Аліна Павлівна та Наталя Василівна. Дякуємо за те, що саме Ви поряд з нашими дітками у такий відповідальний момент (становлення особистості). Особлива подяка за Ваше чуйне, уважне ставлення до наших малюків. Щодня вражає Ваш педагогічний підхід до діток: невтомні, натхненні творчістю, позитивні та найголовніше, нескінченний запас любові до дітей. Окрема подяка няням нашої групи. Бажаємо Вам ніколи не втомлюватися, творчої наснаги, гарного настрою щодня, здоров’я Вам та Вашим сім’ям.

 41. олеся сказав:

  Велику вдячність висловлює старша група Мрійнники вихователю Марині Геннадіївні за нелегку працю, за доброту і чуйність, за розуміння та індивідуальний підхід до кожної дитини, також дякуємо Вам за роботу з нами під час карантину (батьками),в цей не легкий період. Ми дуже задоволені , Здоров’я Вам, сили, терпіння! Наші дітки Вас дуже люблять!!!

 42. олеся сказав:

  Спасибі велике нашому чудовому вихователю старшої группи Мрійники Марині Геннадіївни, яка не шкодуює своїх сил і старань, яка наповнює кожен день променями радості і веселощів, яка даруює дітям теплоту свого сердцю і світло посмішок. Дякую вам за вашу працю і доброту, будьте здорові і щиро щасливі в житті.

 43. олеся сказав:

  Дорогі, кохані, терплячі, добрі, милі вихователі старших груп

  висловлюємо вам величезну подяку за вашу працю, за вашу турботу.

  Дякуємо за розуміння в будь-яку хвилину, за допомогу і ваші старання.Ви робите велику справу, допомагаєте батькам ростити і виховувати дітей.

  Велике вам спасибі.

  Бажаємо вам міцного здоров’я і щастя, сил і удачі.

  З повагою батьки групи Мрійники!!!

 44. formulate сказав:

  Ana Y Johnny Los Magos De Oz Todas Sus Grabaciones 1968 1978 https://wp.britishswimming.org.uk/11.html Various New Wave Disco Vol II

 45. Олеся сказав:

  Велику вдячність висловлюю колективу за організовану співпрацю в воєнному становищі,що створили чудову , веселу , гармоннійну атмосферу для наших дітей. Ми разом з дітьми дуже задоволенні що відвідували різні заходи,нам дуже сподобалося. Бажаємо Вам мира ,здоровя, натхнення в роботі.

 46. Олеся сказав:

  ДЯКУЮ вихователю групи Марині Геннадіївни за нелегку працю, за доброту і чуйність, за розуміння та індивідуальний підхід до кожного з нас БАТЬКІВ та дітей. В нелегкий час МИ дуже вдячні Вам за турботу,за переживання за наших дітей. Ми раді що Наш заклад організував таку роботу щоб трішки можно було відволіктися дітям. Бажаєм Вам процвітання в роботі,головне мир над головою. Сподіваємося скоро зустрінемося. Ваша група МРІЙНИКИ.

 47. Олеся сказав:

  Також хочу подякувати особливо Вашим колегам які організовували різні цікаві,веселі,продуктивні,навчальні заходи а саме: Ніни Івановні,Дарині Михайлівні, Наталії Вікторівни, Тетяні Миколаївні,Марині Геннадіївні,Анастасії Андріївні,Дарині Сергіївні Хай Ваша праця, любов, терпіння і доброта до наших діток повертається до вас. Ви найкращі!!!ТАК ТРИМАТИ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *