Відгуки

Шановні батьки!

Дитячий садок №12 “Олімпійський” докладає максимум зусиль, щоб постійно самовдосконалюватись та підвищувати якість виховного процесу. Ми не просто виправдовуємо Ваші очікування – ми їх перевершуємо.

Щоб ми ніколи не зійшли з цього шляху, будемо вдячні за стислу оцінку нашої діяльності, а також за будь-які думки або пропозиції щодо нашого подальшого вдосконалення.

Заздалегідь щиро Вам вдячні!

Заповніть форму та поділіться з нами своїми враженнями:

 

31 коментар

 1. Мама Рєната сказав:

  Дуже дякую за вашу працю. Синок охоче ходить в садочок, вихователь Юлія Вікторівна Шевельова НАЙКРАЩА!!! Цілком спокійна за свою дитину. Задоволена цим дитячим садочком на всі 100 і дуже вдячна!!!

 2. Вдячні батьки старшої групи "А" сказав:

  Наступил знаменательный день – первый в жизни выпускной! Скоро наши детки сменят игрушки на книжки, тетради, ручки и линейки. Очень грустно расставаться с беззаботным детством. Здесь, в детском саду, их все любят, здесь воспитатели Алла Владимировна и Елена Николаевна и помощник воспитателя Наталья Николаевна, музыкальный руководитель Татьяна Борисовна вложили в них свою любовь, научили петь, плясать, рассказывать стихи, дружить и проявлять характер. Спасибо им за это.
  Пусть и радостны, и грустны моменты расставания, но всё же время не стоит на месте, детям пора продолжать свой путь и стремиться к чему-то новому. Спасибо за чудесное воспитание детей, за первые и важные знания, за интересные и яркие увлечения. Желаем вам долгих лет успешной деятельности, замечательных деток и большого счастья в каждом дне.
  Тяжелый труд — руководить любым учреждением: школой, институтом или фабрикой. Но тяжелее всего иметь в распоряжении детский сад. Спасибо администрации садика, в лице заведующей Валентины Александровны и методиста Юлии Вардановны за то, что в вашем трудовом коллективе каждый, будь-то воспитатель, няня или повар, дарит любому ребенку частичку своей души. Желаем процветания вашему саду! Пусть всегда будет полна здоровья чаша, дом будет согрет семейным теплом и уютом, а свет вашей душевной доброты горит всё ярче.
  С благодарностью родители и теперь уже выпускники старшей группы А «Ластовьята».

 3. Вдячні батьки сказав:

  Шановні працівники Олімпійського, вітаємо вас із професійним святом – Всеукраїнським Днем дошкілля. Професія працівника дошкільної освіти вимагає глибокої самовіддачі, значного терпіння та нескінченної любові до своєї справи. Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою, а обличчя освітлені посмішками. Цими чудовими якостями Ви ділитесь із своїми вихованцями. Вам вони вірять, Вас вони люблять і шанують. Тож нехай доля сторицею віддячить вам за невтомну працю незмінною прихильністю. Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, натхнення, любові, здійснення мрій та сподівань!!!

 4. Батьки групи сказав:

  Хочу подякувати педагогам які виховують мою дитину, а саме вихователям Марина Геннадіївна, Юлія Миколаївна та помічників вихователів Юлія Василівна, Валентина Юріївна, за важку працю,за те що вони люблять кожну дитину як свою. Моя донечка залюбки ходить в цю группу. Я рада ,що такі педагоги працюють в нашому садочку….
  І на майбутнє мені б не хотілося щоб в нашій в группі були не приємні ситуації…
  “И как говорил кот Леопольд – ребята давайте жить дружно!!!”

 5. Yana сказав:

  Хотiлося б сказати”дякую” найкращому муз керiвнику Нiнi Iванiвнi за чуйне серце i повану до малят, радуйте нас ще не один рiк, всього Вам найкращого!

 6. Виктория сказав:

  Огромное спасибо всему коллективу садика, а особенно любимой Юлии Викторовне, нашей “маме”,за ее любовь, доброту и ласку ко всем детям, уже второй год она наша самая лучшая воспитательница, ребенок приходит домой только с положительными эмоциями. Отдельная благодарность поварам – меню просто замечательное!Всегда всем рассказываю что в нашем садике очень вкусно готовят. Желаю дальнейшего процветания и профессиональных успехов всему пед коллективу!!!

 7. Благодарная мама сказав:

  Хочется выразить огромную благодарность музыкальному руководителю Марине Николаевне за чудесный праздник для детей и мам! Остались очень довольны. Ждем новых веселых утренников!

 8. Ляшенко сказав:

  В целом садиком я очень довольна , воспитатели отдаются своему делу 100 % , постоянно с детьми занимаются . Внимательные , ребенка без шапки или шарфа на улицу точно не выпустят ! Что не мало важно ,а еще хочу добавить ,что воспитатели действительно любят свою работу и стараются для наших деток .

 9. Батьки логопедичної "А" групи сказав:

  Велике ДЯКУЮ!Нашим любим вихователям логопедичної “А” групи, а саме Світлані Юріївні,Любов Петрівні та логопеду Марині Ігорівні.Ви найкращі вихователі. Ви вкладаєте в наших дітей всі свої сили та всю свою душу)Це дуже приємно, нам як батькам!Дуже сумно від того, що ми останні місяці знаходимося в дитячому садочку і зовсім скоро підемо до школи, але завжди будемо пам’ятати вашу доброту та відданість нашим дітям!І взагалі велике дякуємо всім педагогам дитячого садочку за вашу працю,а Валентині Олександрівні за любов до садочка, за велике терпіння, порядок та організованість, ми батьки це дуже цінуємо!

 10. Крістіна Мірошник сказав:

  З нагоди Дня відкритих дверей, сьогодні відвідали садочок не як завжди, поспіхом, а зайшли у гості до казки, у яку потрапляють наші малята щодня. Ізсередини спостерігали за майстерністю і чуйністю, з якими Вихователі, вкладають фундаментальні знання у нашу пізнавальну малечу. Окремо хочеться виділити Васильченко Тетяну Володимирівну – Вихователя, який робить атмосферу у групі домашньою і теплою. Моя дитина без сліз, із великим задоволенням і неймовірним захопленням іде до садочку. А інколи навіть хоче ще трошки лишитися, коли її забирають додому. Сьогодні ж нас запросили на музичний сюрприз. Це було більш, ніж емоційно. До того ж була організована співпраця і розмови з батьками, що поєднало нас, дорослих, і дітлахів хоч на певну мить, але без вікового розподілу.
  Ще одним приємним відкриттям стало використання степ аеробіки у роботі інструктора з фізичного виховання Жуковської Анни Петрівни. Вона, на мою особисту думку, також, варта окремого визнання. Водночас поєднання дисципліни і доброти – уособлення саме того спортивного духу і закалки, разом з жіночністю і повною віддачею своїй роботі. Дітлахи були максимально залучені, батьки задоволені, а садочок був наповнений радісними відгуками.
  Емоції ще й досі не залишають мене. Вдячність садочку безмежна. Педагогічний колектив, безпека дітей, навчально-виховний заклад – все на висоті. Очевидно, що і директор знаходиться саме на своєму місці.

  • Жуковська Анна сказав:

   щиро дякуємо за теплі слова, приємно рухатися вперед з людьми які допомагають і пітримують вихователів та працівників закладу, батьками які цілком і повністю проживають кожний момент дитинства своєї дитини, працювати з Вами одне задоволення!))

 11. Сагун Ольга сказав:

  Доброго дня, хотіла би висловити подяку за відкриття в садочку спеціальної групи (ЗПР) “Дзвіночки” , за працю вихователів Гула Аліни Володимирівни, Галаган Тетяни Миколаївни та дефектолога Марини Сергіївни. Діти ходять з задоволенням, мають великі успіхи в розвитку мовлення і загальному розвитку.

  • Гула Аліна сказав:

   Хочемо виразити вам глибоку вдячність за проявлений інтерес до життя групи, за добре виховання своєї дитини. Дякуємо вам за чуйність, будемо раді розвитку нашої співпраці і взаєморозумінню!

 12. Гула Аліна сказав:

  Хочемо виразити вам глибоку вдячність за проявлений інтерес до життя групи, за добре виховання своєї дитини. Дякуємо вам за чуйність, будемо раді розвитку нашої співпраці і взаєморозумінню!

 13. Мама Алина сказав:

  Большое спасибо воспитателям Лилии Петровне и Яне Игоревне за работу с детками! Я очень довольна, мой ребёнок с большим удовольствием ходит в садик. Вы большие молодцы! Легкой работы Вам и хороших деток)) Мы очень Вам благодарны!!!

 14. родители мл. группы сказав:

  Спасибо Мирошниченко В. А. за прекрасный садик, за отличных воспитателей, да и за сам садик. Садик великолепный, всё новое, да и есть воспитатели молодые но опытные. С воспитателями приятно общаться всегда помогут или подскажут.Всем советую этот садик он просто супер!!!! с ув. родители младшей группы)))

 15. Нелличка)* сказав:

  Хочу сказати величезне ДЯКУЮ, вихователям группи “Мультяшки” , за неймовірний вклад в розвиток наших діток, вклад ніжної любові, закладення впевненності в собі.
  Для нас надзвичайно важливо є те, що ми, батьки, повністю довіряємо Вам, наші найцінніші скарби- наших діток і можемо не хвилюватися, залишаючи наших дітей у Ваших найкращих руках!

 16. мамочка Аня сказав:

  Шановні наші Лілія Петрівна і Яна Ігорівна хочемо вкотре подякувати Вам за роботу. Кожного разу, забираючи дитину із садочка, не припиняємо дивуватися, як наші діти змінюються, розумнішають, стають добріше та ввічливіше завдяки вашій турботі, наполегливій праці. Ваші заняття завжди цікаві та різнопланові.
  Дякуємо за ваше терпіння, толерантне ставлення до батьків та мамину любов до наших дітей!!!

 17. Аленка сказав:

  Хочу выразить благодарность Всему коллективу садика и в частности заведующей Валентине Александровне и методисту Юлии Вардановне за хороший пример для молодых коллег! Вы умеете работать на результат! Так держать!!! Удачи в Вашем нелегком труде!

 18. Кірічок Наталія сказав:

  Хочу подякувати вихователя середньої Б гр.,Юлію Вікторівну,за свято Осені.Яке відбулося 31.10.Велике Вам дякую, за проведену вами величезну працю у підготуванні такого чудового свята. Ми отримали дуже велике задоволення. Так тримати! Окремо хочу подякувати музичному керівнику. За чуйність та доброзичливість, терпіння та увагу до наших діток. Всього вам найкращого!

 19. Виктория сказав:

  Очень благодарна воспитателям ясельной группы “Гномики” Марине Генадьевне,и Юлии Николаевне.Сынок очень быстро адаптировался,и ходит в садик с удовольствием.Каждый день приходит домой на позитивных эмоциях.Спасибо вам за вашу доброту,ответственность,и терпения.

 20. Елена сказав:

  Хочу сказати величезне ДЯКУЮ нашим дорогим вихователям, групи “Гномикі”,Марині Генадіївні та Юлії Миколаївні за їхню працю,турботу і доброту!Дякуємо вам за прекрасну організацію свят, це оригінально,цікаво,і завжди позитивні емоції. І бажаємо Вам творчого натхнення і надалі. Ви молодці!!!

 21. Елена сказав:

  Хочу сказати величезне ДЯКУЮ нашим дорогим вихователям Марині Генадіївні та Юлії Миколаївні за їхню працю,турботу і доброту!Дякуємо вам за прекрасну організацію свят, це оригінально,цікаво,і завжди позитивні емоції. І бажаємо Вам творчого натхнення і надалі. Ви молодці!!!

 22. Елена сказав:

  Хочу сказати величезне ДЯКУЮ нашим дорогим вихователям Марині Генадіївні та Юлії Миколаївні за їхню працю,турботу і доброту!Дякуємо вам за прекрасну організацію свят, це оригінально,цікаво,і завжди позитивні емоції. І бажаємо Вам творчого натхнення і надалі. Ви молодці!!!

 23. Елена сказав:

  Хочу сказати величезне ДЯКУЮ нашим дорогим вихователям Юлії Миколаївні та Марині Генадіївні за їхню працю,турботу і доброту!Дякуємо вам за прекрасну організацію свят, це оригінально,цікаво,і завжди позитивні емоції. І бажаємо Вам творчого натхнення і надалі. Ви молодці!!!

 24. Мама Максимки сказав:

  Хочу подякувати нашим любим вихователям групи «Пізнайки» – справжнім професіоналам своєї справи: Бабич Світлані Юріївні, Кривошап Любові Петрівні, Наумець Дар’ї Ігорівні, Лук’яновій Марині Володимирівні за дуже тепле та приязне свято присвячене мамам та бабусям. Хоча вже минуло більше тижня, але враження залишаються досить яскравими до сьогодні.
  Свято проходило в групі якось по-домашньому, весело та комфортно. Дітки дуже чудово розказували віршики, танцювали, співали пісеньки та розказували гуморески. А після «концерту» діти подарували нам квіточки чорнобривців у горщиках, які заздалегідь посадили та плекали над ними, що вразило нас до сліз. Адже, відправляючи кожного дня свою дитину до садочка, ми і не підозрювали, що вихователі, разом з нашими дітьми, вже заздалегідь готували приємний сюрприз мамам.
  Але на цьому свято ще не скінчилося. І нас чекав вже «смачний» сюрприз. Наші дорогі вихователі, під керівництвом кухаря Тетяни Миколаївни, ще пригостили усіх мам смачними бюргерами, які зробили та подавали кожній мамі чи бабусі наші діти.
  Спасибі НАШИМ ВИХОВАТЕЛЯМ за отримане задоволення, неймовірні та яскраві емоції та чудовий настрій !!!!
  Ми щиро вдячні вам за вашу за працю, за те, що ВИ у нас є. Наснаги вам, міцних нервів, слухняних дітей, здоров’ячка, вдячних батьків та Божої ласки!
  З нетерпінням чекаємо наступних святкових зустрічей!
  З повагою батьківський комітет групи “Пізнайки”.

 25. Мама Матвєя сказав:

  Велике дякую за запрошення на відкрите заняття до групи “Гномики”.Було дуже цікаво та захопливо спостерігати як наші дітки розвиваються в ігровій формі занять.Дякую що піклуєтесь ,та допомагаєте нашим діткам розвиватися такими цікавими методами.

 26. Батьки випускників логопедичних груп сказав:

  Слова подяки від батьків логопедичних А, Б груп
  Ми хочемо сказати величезне спасибі за ваше піклування про наших дітей! Скільки добра, терпіння, любові було вкладено в наших малят, щоб вони, тепер такі красиві, розумні і виховані виступали перед нами. А пам’ятаєте, якими гамірливими, непосидючими, різними вони прийшли до садочка. Подяка вам за ту працю, яка зробила з розрізненого дитячого натовпу дружній колектив!
  Дорогі вихователі (Любов Петрівно, Світлано Юріївно, Дар’я Ігорівно, Аліно Володимирівно і Тетяно Миколаївно)! Ми дякуємо вам за те, що на якийсь час ви стали нашим діткам мамами – добрими, але суворими, розуміючими, але вимогливими. Ви справжні педагоги, здатні розвинути талант у кожного вихованця!
  Дорогі наші логопеди! Ірина Вадимівно, Марина Ігорівно і Марина Сергіївно! Дякуємо вам за гарне дитяче мовлення, вміння розповідати казки, вірші, висловлювати свої думки. Нашим дітям це стане в нагоді, адже вони – майбутні школярі!
  Дорогі наші помічники вихователів (Тетяно Миколаївно і Валентино Дмитрівно)! Ви кожен день слідкували не тільки за чистотою в групі, але і за тим, щоб дітям було безпечно, затишно і комфортно. Ви приносили смачну їжу, дбали про те, щоб діти були доглянутими. Дякуємо вам.
  Дорогі музкерівник Марино Миколаївно і фізкерівник Анна Петрівно! Любов наших діток до співу і танців, до руху та спорту – ваша заслуга! Ми пам’ятаємо кожне свято і кожне змагання, створене спеціально для діток! Величезне спасибі за роботу!
  Дорогі наші кухарі! Повноцінне харчування дітей – ваші старання! Радіємо, що кожного дня в дитячому садку діти були нагодовані смачними стравами! Тепер замість сосисок і пельменів удома вони просять котлетки «як у садку». Величезне спасибі вам.
  Дорога адміністрація (завідуюча Валентина Олександрівно, методист Юлія Варданівно. Ви рік за роком піклувалися про весь садок і кожну дитину: оснащення кожної групи, створення приємної робочої атмосфери в колективі, злагодженості в роботі всіх працівників. І при цьому ви кожну дитину знаєте особисто, і вони люблять вас! Велика подяка за чуйне ставлення та материнське серце!
  Дякуємо тобі, садочку, за радісних дітей, кожну яскраву дитячу витівку, строгість в міру і за доброту. За кожну посмішку, подаровану дитині. Ми впевнені, що наші діти запам’ятають дитячий садок як світле містечко дитинства. Де смачно годують, грають і співають, Де ролі лис і ведмедиків грають, Де поруч сидів на горщику їх перший друг, Де раптом промайнуло щасливе дитинство. Але воно було яскравим, відкритим і простим, І багато нових знань їм подарував саме «Олімпійський”.
  За це вам спасибі від серця, від душі. Всі скажемо: Спасибі!), і наші малюки (всі діти хором: Спасибі!

 27. Мама Насти Святашовой ,,Гномики,, сказав:

  Хочу поблагодарить наших любимых воспитателей Юлию Николаевну , Марину Геннадьевну, помошника воспитателей Юлию Васильевну! Спасибо Вам за то что Вы каждый день заменяли родителей в их отсутствие, воспитывали наших деток, любили их, проводили весело с ними время, давали что то новое в их жизни, волновались за их здоровье. Спасибо за то что Вы были первыми в их жизни, за то что мы спокойно отдавали своих детей,потому что мы Вам ДОВЕРЯЛИ, Вы подарили им хорошие эмоции и впечетления о садике, дети очень скучают по Вам). Мы Вас очень любим. Желаю Вам оставаться дальше такими же добрыми и заботливыми воспитателями. Бывшая группа Гномики.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *