Інноваційна діяльність

Інноваційна діяльність ЗДО

Дошкільний навчальний заклад №12 «ОЛІМПІЙСЬКИЙ»  – це маленька країна дитинства. У ньому живуть щасливі педагоги і щасливі діти. Вони співають, танцюють, малюють, займаються спортом, навчаються, грають, працюють, фантазують…У нашому садочку створено всі умови для соціального, інтелектуального, емоційного розвитку дітей, бо об’єктом уваги вихователів є особистість дитини, її бажання й допитливість. З метою поліпшення якості навчально-виховного процесу педагогічний колектив використовує  альтернативні методики, інноваційні технології, варіативні програми, а саме:

• психолого-педагогічне проектування за Т. Пироженко;
  • програму О.Лози «Формування основ безпеки життєдіяльності дошкільників»;
  • спадщину В.Сухомлинського, С.Русової;
  • методиками навчання дітей читання М.Зайцева, Л.Шелестової;
  • елементи технології розвитку творчої особистості (ТРВЗ);
  • елементи методики М.Монтессорі;
  • «Музейно-педагогічну програму для дітей дошкільного віку» В.Мірошниченко;
  • «Корекційно-розвивальну програму для дітей, які мають фонетико-фонематичне і загальне недорозвинення мовлення» І.Кравцової, Л.Стахової.
  • коректурні таблиці як ефективний засіб розвитку мовлення дітей;
  • технологію ефективного засвоєння інформації в умовах сучасної освіти «Мнемотехніка» Г.Чепурного;
  • Н.В.Гавриш «Застосування коректурних таблиць у роботі з дошкільниками»;
  • ІКТ.