Віртуальний методичний кабінет

Що це: методична служба?

Кому і для чого вона потрібна в ЗДО?

Перш за все – вихователю. Сьогодні педагог повинен працювати з дітьми сучасно, а це означає: професійно, науково обґрунтовано, цілеспрямовано, цікаво, враховуючи індивідуальний підхід до кожної дитини, використовуючи сучасні технології, інтерактивні методи та прийоми, спираючись на гуманістичні принципи та високу моральність.

Методична служба в роботі з педагогічними працівниками спрямовує свої зусилля на:

• вивчення рівня професійної готовності до виховання та навчання дітей дошкільного віку;
  • забезпечення умов для професійного та морального зростання;
  • створення професійного інформаційного та освітньо-методичного середовища;
  • впровадження сучасних освітніх інноваційних технологій у дошкіллі;
  • інформаційно-методичну підтримку нових форм, методів і засобів навчання і виховання дітей та апробація їх в практичній діяльності;
  • опрацювання елементів освітніх технологій та розроблення їх авторських модифікацій, адаптованих до конкретних умов;
  • удосконалення самоосвітньої роботи
  • вивчення, узагальнення та популяризацію передового педагогічного досвіду;
  • виявлення творчих та обдарованих педагогів, допомога їм в професійному зростанні;
  • надання консультативної допомоги.

По друге - батькам, які зацікавленні в організації освітньо — виховної роботи з їх дітьми, хочуть бути активними учасниками життя в дошкільному закладі і мають для цього бажання та час.

Для батьків методична служба готова:

• надати консультації щодо виховання та розвитку їх малюка;
  • порадити оптимальні шляхи виховання;
  • відповісти на запитання по організації цікавого та повчального відпочинку для дошкільнят.

По третє - всім небайдужим громадянам, які невпинно працюють для духовно — морального зростання нашої громади і її маленьких громадян.

Вас ми запрошуємо!

• давайте спілкуватися
  • створювати спільні проекти
  • проводити зустрічі та виступи

ПРІОРІТЕТНІ ЗАВДАННЯ

педагогічного колективу  на 2018-2019 навчальний рік:

• виховання патріотичних почуттів і формування досвіду моральної поведінки засобами художньо-естетичної та мовленнєвої діяльності;
  • формування в дошкільників навичок безпечної поведінки та здорового способу життя в предметно-практичній діяльності;
  • вдосконалення змісту дошкільної освіти засобами інноваціних технологій, інтегративного підходу до організації дитячої життєдіяльності.