Про нас

Серед розмаїття квітів затишно розташувався дошкільний навчальний заклад «Олімпійський». Свою роботу дитячий садок розпочав у грудні 1980 року.Профіль роботи закладу – художньо-естетичний та творчо-гуманітарний.

У 2020-2021 навчальному році в закладі працює 14 вікових груп:

• 3 групи для дітей раннього віку;
  • 2  групи для дітей молодшого дошкільного віку;
  • 3 групи для дітей середнього дошкільного віку;
  • 2 групи для дітей старшого дошкільного віку;
  • 2 групи компенсуючого типу для дітей із порушеннями мовлення, із них 1 група для дітей старшого дошкільного віку, 1 різновікова група для дітей молодшого та середнього дошкільного віку;
  • 2 групи компенсуючого типу для дітей із затримкою психічного розвитку.

На сьогоднішній день у садочку виховується 336 дітей. В організації освітнього процесу колектив ЗДО керується Законом України “Про дошкільну освіту”, “Базовим компонентом дошкільної освіти”, Програмою виховання навчання дітей від трьох до семи років “Дитина”

У закладі створені всі необхідні умови для гармонійного розвитку особистості, а саме:

• музична зала;
  • спортивна зала;
  • ігрові майданчики для кожної вікової групи, оснащені ігровим та спортивним обладнанням;
  • групові кімнати, у яких створені предметно-розвивальні осередки.

У нашому садочку панує гармонія, щирість і любов до дітей. Тут дітям тепло і затишно. Тут можна усе! Дружити, мріяти, міркувати, малювати, сміятися, любити, гратися, творити, радіти, жартувати, сумувати, фантазувати, помилятися… Справді, можна усе, але за важливих умов: поважати інших так, як поважаєш себе. Допомагати один одному, радіти успіхам інших, бути добрим, уміти співчувати.

Завдання діяльності педагогічного колективу на 2020-2021 н.р.

• виховання патріотичних почуттів і формування досвіду моральної поведінки засобами художньо-естетичної та мовленнєвої діяльності;
  • формування в дошкільників навичок безпечної поведінки та здорового способу життя в предметно-практичній діяльності;
  • вдосконалення змісту дошкільної освіти засобами інноваціних технологій, інтегративного підходу до організації дитячої життєдіяльності.

Очолює роботу колективу завідувач Мірошниченко Валентина Олександрівна.
Досвідчений педагог, має педагогічне звання «вихователь-методист». Уміло здійснює керівництво виховною, освітньою діяльністю педагогічного колективу дошкільного закладу. Творчо і професійно організовує методичну роботу з педагогами, забезпечує матеріально-технічну базу, співпрацює з батьками, громадськими установами.

Години прийому завідувача:
Понеділок 14.00 – 18.00
Середа 12.00 – 17.30

Педагогічний колектив

У закладі працює яскравий, творчий, талановитий, педагогічний колектив.

Наше кредо: Кожна дитина – це неповторна індивідуальність, яка має право на любов і повагу.

У колективі працює 33 педагоги, з них:

• 1 практичний психолог: Богдан О. В.;
  • 3 музичних керівника: Алексєєва Г.В.., Лісовиченко М. М., Івченко Н. І;
  • 3 вчителі-логопеди: Тихенко Н. І., Кравцова І. В., Сасіна М. І.;
  • 1 інструктор з фізичної культури: Жуковська Г.П.;
  • 2 вчителі-дефектолога: Фенченко М.С., Підземельна В.С.;
  • 2 медичні сестри: Мамонова Л. Г., Овсієнко М.С..

Затишну й творчу атмосферу в дитячому садку створюють вихователі, які в щоденній праці з дітлахами несуть відповідальність за їхні життя і здоров’я. Це не просто «нагляд» за малечею, це клопітке планування й організація різноманітних занять, ігор, прогулянок, свят і розваг відповідно до віку дітей. Це щоденна любов до своєї справи, прагнення до саморозвитку і безкорислива віддача себе маленьким вихованцям.