fbpx

Наші досягнення

Колектив закладу дошкільної освіти не стоїть  на місці, а прагне бути в авангарді сучасних освітніх тенденцій. Керівник творчої групи педагогів Бабич С.Ю. та вихователь-методист Мірошниченко Ю.В. стали учасниками семінару Інституту інноваційних технологій з проблеми впровадження STREAM-освіти.

Вихователь-методист Мірошниченко Ю.В. продовжила роботу в  обласній творчої групі з питань упровадження технології ефективного засвоєння інформації Г.Чепурного «Мнемотехніка». Результати впровадження мнемотехніки в освітній процес ЗДО представила на міському конкурсі методичних розробок в посібнику «Інтеграція інноваційної технології мнемотехніки в освітньому процесі закладу дошкільної освіти», де здобула ІІІ місце.

Досвідом роботи за технологією мнемотехніка вихователь-методист Мірошниченко Ю.В. поділилася з колегами в м. Ромни.

На конкурсі Інтернет-сайтів закладів дошкільної освіти «Олімпійський» посів ІІ місце.

На базі дошкільного закладу проведено методичне об’єднання для музичних керівників міста з театралізованої діяльності. Захід здобув високу оцінку колег і гостей. Велика подяка Сергієнко Тетяні Василівні, матері нашого вихованця,  яка виготовила для дитячого садка дитячі костюми для театралізованої діяльності, надала допомогу в підготовці о проведення методичного об’єднання музичних керівників.

Дитячий колектив художньої самодіяльності став переможцем конкурсу «Дитячі мрії» і здобув право виступити на гала-концерті, присвяченому Дню захисту дітей.

Старші дошкільники та їх батьки взяли участь у спортивно-масовому біговому заході «Суми-напівмарафон».

Ураховуючи, що в закладі працює 5 груп компенсуючого типу, велика увага приділяється роботі з дітьми, які мають особливі освітні потреби. Учителі-логопеди Кравцова І.В., Тихенко Н.І., учителі-дефектологи Фенченко М.С., Підземельна В.С. стали учасниками семінару з організації інклюзивної освіти на базі НВК №34, який був проведений німецькими фахівцями.

Підвищенню педагогічною майстерності сприяла участь Фестивалі освітніх технологій «ПЕРСПЕКТИВА-СУМИ 2019», учасниками якого стали 9 педагогів.

Традиційно заклад гостинно приймає слухачів курсів СОІППО, демонструє свої здобутки з впровадження освітніх технологій.

На початку навчального року в закладі відбулося обласне засідання спеціалістів відділів освіти, на якому розглянуто питання якісної організації освітнього процесу в закладах дошкільної освіти.

Дошкільний заклад був учасником міського та обласного Днів дошкілля, на яких презентували свій досвід роботи з освітньої діяльності та співпраці з батьками. Приємним сюрпризом був проведений Литвиненко Яною Сергіївною, мамою вихованки молодшої групи, майстер-клас з виготовлення та оздоблення сувенірних пряників, якими пригостилися гості заходу.

Вихователь-методист Мірошниченко Ю.В. провела практикум на обласні педагогічній панорам «Світ дошкілля», де поділилася досвідом упровадження інноваційних технологій.

Педагоги закладу виявляють високу активність у міських та обласних методичних заходах. Так, вихователь логопедичної групи Бабич С.Ю. представила свій досвід робота на Логофесті-2019, вихователь Колосок О.А. стала учасницею семінару-практикуму із зображувальної діяльності під керівництвом автора програми «Барвиста радість» Людмили Шульги.

Гостро стоїть нині питання дитячого булінгу. Завдання дошкільної освіти полягає в наданні інформації як батькам, так і вихованцям, про неприпустимість насильства в будь-яких проявах. З цією метою для педагогів і батьків практичним психологом Богдан О.В. був проведений науково-практичний тренінг «Зупинимо булінг разом».

Дошкільний заклад не уявляє свого життя без співпраці з батьками наших вихованців. Вони є активними учасниками акцій, ярмарок, екскурсій, Днів відкритих дверей, конкурсів, Тижнів здоров’я, надійними помічниками у вирішенні будь-яких проблем закладу.

І ще багато Грамот і Подяк, які вручалися дошкільному закладу й педагогам за творчу працю і досягнення в роботі.